img

Tuzla Belediyesi’nden amatör spor kulüplerine destek


Tuzla Belediyesi, ilçe genelinde bulunan sportif faaliyetlerinin desteklenmesi, sporcu bilincinin gelişmesi ve sporcu sayısının artırılması için her yıl amatör spor kulüplerine verdiği desteği bu sene de sürdürdü.

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı tarafından sporu tabana yaymak ve her yaştan vatandaşın sporla buluşması için yapılan çalışmalara bir yenisi daha eklendi. Tuzla’da bulunan sportif faaliyetlerinin desteklenmesi, sporcu bilincinin gelişmesi ve sporcu sayısının artırılması için her yıl amatör spor kulüplerine verilen maddi ve ayni destekler bu sene de devam etti. İlçede faaliyet gösteren 14 amatör spor kulübüne maddi ve ayni desteklerin yanı sıra saha ve ulaşım hizmetleri noktasında da destekler verilecek.

Amatör kulüplere toplam 653 bin lira destek 

Tuzla Belediye Balkanı Şadi Yazıcı’nın destekleri ile amatör spor kulüplerine 451 bin lira maddi 202 bin lira ayni destek sağlandı. Ayni destek kapsamında maç forması, yağmurluk, maç şortu, antrenman malzemeleri, futbol, voleybol ve basketbol topu, çorap, tekmelik ve eşofman takımı dağıtımı yapıldı.


Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.